Een theatrale voorstelling op het snijvlak tussen literatuur en muziek

Hoe komt het dat de Faustlegende nog steeds tot de verbeelding spreekt? Wat als Faust en Mefisto nu eens vrouwen zouden zijn? Wat zijn de parallellen tussen het leven van enkele beroemde operazangers en de Faust-personages die zij op het podium incarneerden?

Samen met een keur aan solisten brengt Daan Esch, auteur van Stem en de bijhorende podcastreeks De Castraten, een wervelende musico-literaire conference rondom zijn tweede roman, een vrije fantasie op Goethes Faust.

Frappante feiten, bedenkingen, anekdotes, romanfragmenten en videobeelden versmelten naadloos met iconische liederen en aria’s uit het omvangrijke Faust-repertoire van componisten zoals Schubert, Schumann, Spohr, Gounod, Berlioz, Boito en Mussorgsky.

Een avond lang geeft de auteur voor de vuist weg antwoord op prangende én triviale vragen rond Goethes onsterfelijke meesterwerk.

Daan Esch, auteur en spreker
Mirjam Devriendt, videocineaste
Charlotte Wajnberg, sopraan
Shadi Torbey, bas-bariton
Aäron Wajnberg, piano

www.daanesch.com

Wanneer

  • wo 27 september 2023
    van 20 uur tot 21.30 uur

Waar

naam
Schouwburg Ter Dilft
adres
Sint-Amandsesteenweg 41-432880 Bornem

Prijs

€ 18,00 (Vriendenpas: € 16 | -19 tarief: € 9 | Kansentarief: € 3,6 | Kansentarief -19: € 1,8 | Bedrijvenpool Ter Dilft: € 0)

Organisatie

naam
Cultuurcentrum Ter Dilft
website
https://www.terdilft.be/
Alle activiteiten

Winkelmandje

Bekijk uw bestellingen

Tickets

Bestel tickets

Wachtlijst/Ruilbox

Zoek je nog een plek of heb je tickets over?
Gebruik onze Wachtlijst/Ruilbox!

Bekijk de Wachtlijst/Ruilbox

Carpoolbox

Zoek je nog vervoer of kan je mensen meenemen?
Gebruik onze Carpoolbox!

Bekijk de Carpoolbox
Deel deze pagina