De 17-jarige Cleo overleeft het verkeersongeval waarbij haar beide ouders om het leven komen. Haar bezorgde oma probeert Cleo en haar broertje een warm nest te bieden, maar de rebelse tiener laat zich niet intomen. Ze zoekt liever troost in het Brusselse nachtleven of in de pianopartituren van Rachmaninov. Tot ze op een nacht Leos ontmoet, 12 jaar ouder, intrigerend, en met een luisterend oor.
Na een handvol kortfilms en enkele videoclips voor Mauro Pawlowski en Intergalactic Lovers debuteerde Eva Cools met de langspeelfilm over Cleo. Daarin verliest een zeventienjarig meisje haar ouders bij een ongeval met vluchtmisdrijf. Om dat plotse verlies te plaatsen, werpt ze zich op het Brusselse nachtleven, de pianopartituren van Rachmaninov en de oudere Leos.
Er is een nabespreking met regisseuse Eva Cools.
België, 2019
Frans / Nederlands
106 min
Een samenwerking met cc Binder.
Dinsdag 28/02/23 om 13.30 uur
Schouwburg Ter Dilft
Voor 2de graad secundair onderwijs
5 euro
De exacte data en uren van de schoolvoorstellingen en -films worden in overleg met de scholen in de loop van september vastgelegd. Reserveren voor schoolvoorstellingen kan vanaf dinsdag 14/06 tot vrijdag 30/09/22 via scholen@terdilft.be.
Wanneer
-
di 28 februari 2023van 13.30 uur tot 15.16 uur
Waar
- naam
- Schouwburg Ter Dilft
- adres
- Sint-Amandsesteenweg 41-43 2880 Bornem
Organisatie
- naam
- Cultuurcentrum Ter Dilft
- website
- https://www.terdilft.be/