Rule of Three is een gedanste performance die het midden houdt tussen concert en verhalenbundel. De vibe van een nachtclub verweven met het gevoel van verdwalen in de bladzijden van een goed boek. Deze ongetemde meditatie is gebaseerd op tegenstellingen: verstilling vs. explosie, hart vs. rede. Drie dansers gaan in dialoog met de live muziek van de Amerikaanse producer NAH, zweven op avant-jazz, stevige hip hop en DIY punk en drijven zo de zintuiglijke prikkeling tot het uiterste.
Choreograaf Jan Martens zette zich de voorbije jaren op de internationale dans-kaart. Rule of Three is zijn beste werk tot nu toe.
VAN: Jan Martens
MET: Steven Michel of Baptiste Cazaux, Dan Mussett en Courtney May Robertson
CAST BIJ PREMIERE: Julien Josse, Steven Michel en Courtney May Robertson
MUZIEK EN UITVOERING: NAH
MET KORTVERHALEN VAN: Lydia Davis © Denise Shannon Literary Agency, Inc.
KOSTUUM: Valérie Hellebaut
LICHTONTWERP: Jan Fedinger
DRAMATURG: Greet Van Poeck
REPETITOR: Anne-Lise Brevers
TECHNIEK: Michel Spang of Marie Vandecasteele
BEELD: Luis Rios-Zertuche
Productie: GRIP
Internationale spreiding: A Propic / Line Rousseau en Marion Gauvent
Een coproductie van: deSingel, Théâtre de la Ville, Le Gymnase CDC I Roubaix - Hauts de France en tanzhaus nrw
Met steun van: kunstencentrum STUK en Grand Théâtre
Met financiële steun van: de Vlaamse Overheid en de stad Antwerpen
Wie zich graag eens in een undergroudclub waagt waar mensen naar de ultieme roes hengelen, kan dezelfde ervaring, maar dan mooier én minder uitputtend, beleven tijdens Jan Martens' nieuwste voorstelling 'Rule of Three'. – Knack Focus
Rule of Three: een pleidooi voor authenticiteit. - De Morgen
Wanneer
-
do 19 december 2019van 20 uur tot 21.30 uur
Waar
- naam
- Schouwburg Ter Dilft
- adres
- Sint-Amandsesteenweg 41-43 2880 Bornem