Double bill van twee unieke, hedendaagse folkduo’s

Double bill van twee unieke, hedendaagse folkduo’s The Breath / Spafford Campbell

De onstuimige zangeres/fluitiste Ríoghnach Connolly en de briljante gitarist Stuart McCallum vormen het creatieve hart van The Breath. Voor hen draait alles om het lied. Connolly bezingt zomers uit haar jeugd en eerste liefdes maar even goed culturele ontworteling, postkoloniaal onrecht en rouw. Haar diep doorleefde, meeslepende stem, in combinatie met Stuarts subtiele muzikaliteit, geven de songs een intense en emotionele gelaagdheid.
Hun laatste album Land Of My Other is ontzettend mooi en weet te raken. Live is het duo een absolute aanrader.  

Violist Owen Spafford en gitarist Louis Campbell richten in 2018 hun duo Spafford Campbell op en daarna gaat het snel. Ze worden genomineerd voor de BBC Young Folk Award en hun laatste album Tomorrow Held wordt door The Guardian uitgeroepen tot een van de beste folkplaten van 2025.
Dit innovatieve instrumentale duo brengt traditionele melodieën met invloeden uit het minimalisme, de postrock en de jazz. Geïnspireerd door Talk Talk’s Spirit of Eden en de trillende soundscapes van het vroege Bon Iver.

Niet te missen!

Een concert in samenwerking met Toernee Mondial.

www.thebreathmusic.com

www.spaffordcambell.com

  •  (vergroot foto)
    The Breath
  •  (vergroot foto)
    Lara Laeverenz Spafford Campbell
Naar top