Hoppa! Gooi die benen in de lucht! ‘t Is feest!
Straks? Dadelijk?
Nee, nu!
Maar er moet nog van alles gebeuren: vlaggen ophangen, stoelen aan
de kant, ballonnen opblazen, kadootjes inpakken, taart bakken…
De aanloop naar het feest wordt een… feest!
Feesten doet iedereen maar het gebeurt overal een beetje anders. Op livemuziek van accordeon, viool, gitaar en contrabas nemen we je mee langs rituelen en gebruiken die overal ter wereld bij feesten horen.
Krijg ik een uitnodiging? Schudden we elkaar de hand of moet ik een kus geven? Of gaan we neuzen neuzen? En is er taart? Er wordt vast en zeker gezongen en gedanst! Want na een tijdje lukt stilzitten niet meer door de aanstekelijke muziek. Balkanmuziek meets beats.
Na Wie niet weg is, is gezien is Hoppa! de tweede voorstelling van Johnny MUS voor 4+.
Met interactief digitale voorbereiding via Voor De Show!
Een samenwerking met cc Binder.
Dinsdag 30/09 om 13.30 uur
cc Binder, Puurs-Sint-Amands
Voor 1ste leerjaar
6 euro
De exacte data en uren van de schoolvoorstellingen en -films worden in overleg met de scholen ten laatste eind september vastgelegd.
Reserveren voor schoolvoorstellingen kan vanaf dinsdag 10/06 tot vrijdag 19/09/25 via dit formulier.
Feesten doet iedereen maar overal gebeurt het een beetje anders.