Bach-orgelconcert Bornem

Bach-orgelconcert Bornem Leo van Doeselaar

Op de vooravond van 1 mei vindt het jaarlijkse Bach-orgelconcert plaats in de centrumkerk van Bornem, waarbij het indrukwekkende Thomas-orgel centraal staat.

Aan de klavieren dit jaar zit niemand minder dan Leo Van Doeslaar, titulair organist van het Concertgebouw in Amsterdam en co-titulair organist van het orgel van de Martinikerk in Groningen.

Leo Van Doeslaar is een veelzijdig musicus, die als organist, pianist en fortepianist een enkele eeuwen omvattend repertoire bestrijkt. Hij treedt veelvuldig op met gerenommeerde orkesten, ensembles en solisten en verleende zijn medewerking aan een groot aantal Oude Muziek Festivals in Europa en de Verenigde Staten.

Als organist van het Barokorkest van de Nederlandse Bachvereniging werkt van Doeselaar intensief mee aan het prestigieuze beeld-en geluidsproject ‘All of Bach’, een project waarin de Bachvereniging alle werken van Bach uitvoert, opneemt en gratis online met de wereld deelt. Zijn Bach interpretaties behoren tot de absolute top!

Laat je betoveren door de virtuositeit van deze gerenommeerde organist, een ware meester in het uitvoeren van Bachs onsterfelijke orgelmuziek.

Na het concert kan je genieten van een gratis receptie en gezellig samenzijn.

Organisatie

Orgelvrienden
Naar top